| MOQ: | 10개 |
| 가격: | negotiable |
| 표준 포장: | 중립 패키지 또는 고객의 요청으로 |
| 배송 기간: | 5-8 근무일 |
| 결제수단: | T/T, 서부 동맹 |
| 공급 능력: | 10000 PC/월 |
| Part Number: | ME605584 | Product Name: | Clutch Release Bearing |
| Car Model: | MITSUBISHI FUSO CANTER BE63C FE51 FB500 | Engine Model: | Mitsubishi 4D34 |
| Condition: | 100% Brand New | Size: | Standard |
| Material: | High-strength aluminum alloy & precision bearings | Quality Standard: | OEM equivalent / ISO quality control |
| QC Item | Verification Method |
|---|---|
| Dimensional accuracy | CMM inspection to ISO 492 class P0 tolerance (±0.05mm) |
| Radial internal clearance | Meets C3/C4 specification |
| Material composition | Spectrometer analysis per batch |
| Raceway hardness | Rockwell HRC 60–64 |
| Full functional test | Random 2% of each batch rotated at 3,000 rpm for 30 seconds |
| MOQ: | 10개 |
| 가격: | negotiable |
| 표준 포장: | 중립 패키지 또는 고객의 요청으로 |
| 배송 기간: | 5-8 근무일 |
| 결제수단: | T/T, 서부 동맹 |
| 공급 능력: | 10000 PC/월 |
| Part Number: | ME605584 | Product Name: | Clutch Release Bearing |
| Car Model: | MITSUBISHI FUSO CANTER BE63C FE51 FB500 | Engine Model: | Mitsubishi 4D34 |
| Condition: | 100% Brand New | Size: | Standard |
| Material: | High-strength aluminum alloy & precision bearings | Quality Standard: | OEM equivalent / ISO quality control |
| QC Item | Verification Method |
|---|---|
| Dimensional accuracy | CMM inspection to ISO 492 class P0 tolerance (±0.05mm) |
| Radial internal clearance | Meets C3/C4 specification |
| Material composition | Spectrometer analysis per batch |
| Raceway hardness | Rockwell HRC 60–64 |
| Full functional test | Random 2% of each batch rotated at 3,000 rpm for 30 seconds |